Mayıs 01, 2010

Çok yoğunuz çOOok ( Düğün ve Ne giydim? )

Blog oluşturayım, not düşeyim, benim de blog dostluklarım oluşsun, bende ilgimi çekenleri gördüklerimi yaptıklarımı paylaşayım dedim ama öylesi bir yoğunum ki fırsat bulamıyorum hiç birşeye..( ayy ne uzun bi cümle oldu :P )

Bir yandan iş bir yandan düğün hazırlıkları ve ayrıca evlenenler misafirler derken yazacak çook şey birikti.Ara ara fırsat buldukça artık.

Hafta sonu yeğenimin düğündeydik cümbür cemaat. Bütün gece oturduğum yerden milleti seyretmekle geçti. İnsan oynarken farketmiyor ama  şöyle bir oturup bakınca pistte hoplayıp zıplayanlara
''Ne yapıyo bu insanlar ? Koca koca adamlar niye sallanıyo olduğu yerde? '' diye geçmedi değil içimden.
Hatta müziğin olmadığını hayal ettim bi ara ayhhh çok komik oldu :D
Çalgılı çengili bir düğün fikrinin bana çoook uzak olduğuna bir kez daha kanaat getirmiş oldum böylece.

Düğün, gelinimizle damadımızın kaçma fikri neticesiyle( kız kaçırma demek pek uygun gelmedi çünkü kim kimi kaçırmış çok net değil durum :P ) iki hafta içerisinde aniden organize edildi. Herkes bir yandan tamamen bu olaya kaptırdı kendini ve çok şükür ki korkulduğunun aksine çok güzel oldu herşey.

Yine çok şükür ki hazır da kıyafetim vardı da bir de bu derde düşmedim. Çünkü düğünlerin en kötü en çıkmaz sorusudur ''Ne giysem ?!! '' Sağolsun annemmmciğimin kış başında dikmiş olduğu bir elbisem vardı hazırda. Artan güpürden de kendime doğaçlama bir çanta yapmıştım. Hiç ne giysem ikilemesine düşmedim ki o tempoda zaten pek te mümkün değildi.

Resimde yüzlerimizi ilkaydan gördüğüm taktikle kapattım ( ben kalp bulamadım çiçekler konduruverdim :P ) elbisenin kolu yukarı çıkmış biraz bileğim görünmüş resimde. Bir çiçek te oraya kondu bu nedenle. Etrafta kolu bacağı kafası çıkan insanları keseyim derken bayağı jiletlenmiş bir resim kaldı geriye.

Sırada çook düğün var daha. Ne giysemm??ler uçuşuyo beynimde :))

4 yorum:

edb dedi ki...

elbiseni cok begendim... bu sezonun en begendigim trendlerinden biri.. annenin ellerine asglik, gercekten cok hos olmus. daha net gorebilmek daha guzel olurdu ama idare ettik :))

NuraY dedi ki...

tşk ettim bende öyleyse :) daha net fotoğraf şu an için yok ama en kısa zamanda eklerim mutlaka.

tub@ dedi ki...

düğünlerde en güldüğüm şey bu olur benimde :))

müzik olmasa nasıl olur diye heheh :)

elbisen çok şıkmış annenin emeğine sağlık, özellikle eteğin bel kısmı süper

style m dedi ki...

hos geldin blog dünyasina guzel bir yerdesin
sevgileeer.

Yorum Gönder